'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 343165

Start

Więcej informacji na stronie: 

www.janusz.wszklarskiej.pl

 

Uroczy dom  położony w zacisznej leśnej uliczce 150 m od nowego wyciągu "KARKONOSZ EKSPRES" przy SKIARENIE. Pokoje z aneksami kuchennymi.
Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok. Do centrum 10 min. pieszo. Blisko do szlaków rowerowych i turystycznych, które prowadzą do Wodospadu Kamieńczyka, Łabski Szczyt, Hala Szrenicka, Szrenica. Muzeum Mineralogiczne 100 m obok nas. Dobre warunki, bardzo dobra lokalizacja. Teren ogrodzony, bezpłatny parking oświetlony całą noc. Pomieszczenie na rowery, narciarnia. Instruktor narciarski poleca swoje usługi. Zapraszamy turystów z rowerami!!! Osobne wejście. Pokoje 1,2,3,4 osobowe. W każdym pokoju jest lazienka, tv, czajnik, naczynia, lodówka, internet bezprzewodowy-wifi. Ceny są regulowane w zależności od pory roku.

Wi-Fi - internet bezprzewodowy jest w obiekcie.


Do Biedronki i Netto 5 min. pieszo.
Rezerwacja telefoniczna: (075)717-2774 lub 500-210-277 e-mail: janusz59@neostrada.pl   Wiecej informacji >    www.janusz.wszklarskiej.pl

 

Oplata klimatyczna 2,18 zł.

Prosimy o wysłanie zadatku w ciągu trzech dni  od  daty rezerwacji. Jeżeli termin zostal przekroczony rezerwacja jest anulowana. Rozliczenie całego pobytu w dniu przyjazdu. Dziękuję za zainteresowanie.
Proszę poleć ofertę znajomym. Pozdrawiam !

NOWY WYCIĄG "KARKONOSZ" przy "Skiarenie" na Szrenice 3 min. pieszo

Do centrum 10 min. pieszo.

Szlaki turystyczne i rowerowe 200 m.

Muzeum mineralogiczne 100 m.

Wypożyczalnie sprzętu zimowego, rowery, skutery itp. 200 m

Sklep NETTO, BIEDRONKA 5 min. pieszo